• O nas
  • O nas

O NAS

PRIB to firma inżynierska, projektująca i realizująca inwestycje inżynieryjne, drogowe, obiekty budownictwa ogólnego, a także ochrony środowiska.

Firma istnieje od 1973 r. Długoletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje i profesjonalizm pracowników, jak również stosowanie najnowocześniejszych narzędzi i metod pracy to największe atuty firmy, które decydują
o jej niezmiennie wysokiej pozycji na rynku
budowlanym. PRIB specjalizuje się w realizacji
inwestycji budowlanych. Inwestycje realizujemy kompleksowo od przygotowania koncepcji projektowych po przekazanie inwestycji, bądź też realizujemy poszczególne zadania na różnych etapach procesu inwestycyjnego.

Uczestniczymy w organizacji i zarządzaniu inwestycją pełniąc funkcję generalnego realizatora inwestycji, bądź jako podwykonawca.

PRIB zatrudnia doświadczony, wysoko wykwalifikowany personel techniczny w różnych specjalnościach, w tym m.in.: inżynieryjnej, drogowej, konstrukcyjno-budowlanej, elektrycznej, teletechnicznej, instalacyjnej, itd. Ponadto w naszej firmie zatrudnieni są inżynierowie projektu, inspektorzy nadzoru oraz inny personel techniczny - niezbędni do zarządzania realizacją inwestycji. 

 

 

 


Misją firmy PRIB jest umożliwienie Klientom uzyskania maksymalnej satysfakcji przez dostarczenie im usług o najwyższej jakości, w terminach i cenach przez nich akceptowanych.